RUSTSTEVNE


Warning: Use of undefined constant powered_by - assumed 'powered_by' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/3/l/lierjudoklubb/www/wp-content/plugins/wp-followme/followme.php on line 58

  ASKER JUDO CLUB

INVITERER TIL

RUSTSTEVNE LØRDAG 4 .SEPTEMBER 2010

Barnestevne for barn født 1998 til 2004 med 5. og 4. mon

STED: Asker Judo Club sin dojo i Holmen Idrettshall
Vogellund 20 på Nesbru i Asker (mellom Holmensenteret og Skeidar)

TID: Lørdag 4. September 2010

REGISTRERING: Kl. 08:00 – 09:00 Registrering av alle utøvere i barneklassene.
Alle laglederne må melde seg ved innsjekkingsbordet

KAMPSTART: Kl. 09:30

DELTAGERVILKÅR: Barn: Født i 1998 – 2004, med 5. mon og 4. mon (gult og orange)

Alle deltagere må ha gradert til minimum 5 mon.

VEKTKLASSER: Barn (begge kjønn): For alle påmeldinger skal det i tillegg til navn
angis riktig vekt.
På basis av påmeldingene vil det bli satt opp kampskjemaer
slik at alle deltagende barn om mulig kan få minst 2-3 kamper. Vi vil forsøke
å fordele deltagende barn i grupper innenfor en grense på 3-5 kg.

Vær nøye med å angi riktig vekt!!!

Vi forbeholder oss retten til å slå sammen vektklasser og øvrig fordeling ved
liten deltagelse eller av andre praktiske årsaker.

KAMPTID:  Barn: 2 minutter løpende tid

KAMPSYSTEM: Pool

MATTER: 2 matter i dojoen

DOMMERE: Vi ønsker oss ved inntil 5-9 deltakere 1 dommer eller flere
10 eller flere deltakere: 2 dommere eller flere.
Vi ønsker at klubbene benytter anledningen til å la ferske dommere få prøve seg her. Vi er avhengige av at klubbene stiller med dommere. Gi oss beskjed om hvor mange dommere som stiller opp fra klubben.
Før opp navn på dommere på påmeldingsskjema.

HUSK dommerne skal ha korrekt antrekk.

DELTAGERKRAV: I barneklassene skal kun kampbelter brukes.
Født 1998 til 2004, 5 mon og 4 mon = gult og orange belte
(Husk vannflaske og judopass)

STARTKONTINGENT: Kr. 150,- for barn

(ved etteranmelding kr. 50,- ekstra)

Startkontingenten sendes til kontonr.: 5081.07.84714

PÅMELDING: Påmeldingen må inneholde navn, adresse, postnummer, poststed, kjønn (gutt/jente), grad, fødselsår, vektklasse; samt klubbens navn og lagleders navn og telefonnummer.
Benytt vedlagt påmeldingsskjema. Skriv tydelig, bruk blokkbokstaver!

Påmeldingsskjema og startkontingent må være sendt Asker Judo Club
innen onsdag 30. juni 2010

PREMIERING: Medalje og diplom til alle deltagere i barneklassene.

 

OPPLYSNINGER:

Lagleder/dommermøte kl: 09:00

Alle utøvere skal vise gyldig judopass.

Husk: Utøvere fra 13 år som må ha forsikring.

Deltagelse skjer på eget ansvar. Førstehjelp vil være til stede.

Det vil være kiosk med enkel servering i hallen.
Det er ikke mobildekning inne i hallen!

KONTAKTPERSON: Lars Erik Eriksen Mobil: 90 05 39 56
Epost: xovery@xovery.no

OVERNATTING

Vi har ikke avtalt overnatting med noen hoteller, men vil henvise til følgende ved behov:

Holmen Fjordhotell Tlf.: 66 77 27 00
Scandic Hotell Asker Tlf.: 23 15 54 00
Leangkollen Hotell Tlf.: 66 76 70 00

VI ØNSKER ALLE VELKOMMEN TIL RUSTSTEVNE
LØRDAG 4 .SEPTEMBER 2010

Barnestevne for barn født 1998 til 2004 med 5. og 4. mon


Warning: Use of undefined constant powered_by - assumed 'powered_by' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/3/l/lierjudoklubb/www/wp-content/plugins/wp-followme/followme.php on line 58

Warning: Use of undefined constant powered_by - assumed 'powered_by' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/3/l/lierjudoklubb/www/wp-content/plugins/wp-followme/followme.php on line 58

Warning: Use of undefined constant powered_by - assumed 'powered_by' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/3/l/lierjudoklubb/www/wp-content/plugins/wp-followme/followme.php on line 58

Warning: Use of undefined constant powered_by - assumed 'powered_by' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/3/l/lierjudoklubb/www/wp-content/plugins/wp-followme/followme.php on line 58

Warning: Use of undefined constant powered_by - assumed 'powered_by' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/3/l/lierjudoklubb/www/wp-content/plugins/wp-followme/followme.php on line 58

Warning: Use of undefined constant powered_by - assumed 'powered_by' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/3/l/lierjudoklubb/www/wp-content/plugins/wp-followme/followme.php on line 58
KategorierDiverse
Warning: Use of undefined constant powered_by - assumed 'powered_by' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/3/l/lierjudoklubb/www/wp-content/plugins/wp-followme/followme.php on line 58
Stikkord,

Warning: Use of undefined constant powered_by - assumed 'powered_by' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/3/l/lierjudoklubb/www/wp-content/plugins/wp-followme/followme.php on line 58

Warning: Use of undefined constant powered_by - assumed 'powered_by' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/3/l/lierjudoklubb/www/wp-content/plugins/wp-followme/followme.php on line 58

Warning: Use of undefined constant powered_by - assumed 'powered_by' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/3/l/lierjudoklubb/www/wp-content/plugins/wp-followme/followme.php on line 58

Warning: Use of undefined constant powered_by - assumed 'powered_by' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/3/l/lierjudoklubb/www/wp-content/plugins/wp-followme/followme.php on line 58

Warning: Use of undefined constant powered_by - assumed 'powered_by' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/3/l/lierjudoklubb/www/wp-content/plugins/wp-followme/followme.php on line 58

Warning: Use of undefined constant powered_by - assumed 'powered_by' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/3/l/lierjudoklubb/www/wp-content/plugins/wp-followme/followme.php on line 58